Ambur, Mery klassiõpetaja ambur.mery[at]ryg.edu.ee
Antson, Allar-Raul kehaline kasvatus antson.allar[at]ryg.edu.ee
Emberg, Mailis ajalugu mailis.emberg[at]gmail.com
Israel, Hele ajalugu  
Jauhonen, Viive klassiõpetaja jauhonen.viive[at]ryg.edu.ee
Jõgis, Liis saksa keel jogis.liis[at]ryg.edu.ee
Kalberg, Imbi etiketiõpetus kalberg.imbi[at]ryg.edu.ee
Kenk, Karin klassiõpetaja kenk.karin[at]ryg.edu.ee
Kessel, Tiia eesti keel ja kirjandus kessel.tiia[at]ryg.edu.ee
Kosk, Tiiu kehaline kasvatus kosk.tiiu[at]ryg.edu.ee
Kuruson, Ljudmila vene keel kuruson.ljudmila[at]ryg.edu.ee
Laanisto, Maarika füüsika laanisto.maarika[at]ryg.edu.ee
Laev, Marion kunstiõpetus ja -ajalugu laev.marion[at]ryg.edu.ee
Laup, Kadri arvutiõpetus kadri.laup[at]ryg.edu.ee 
Lavrits, Ando riigikaitse lavrits.ando[at]ryg.edu.ee
Leesmaa, Liis inglise keel leesmaa.liis[at]ryg.edu.ee 
Lehtmets, Ilmi klassiõpetaja lehtmets.ilmi[at]ryg.edu.ee
Liivandi, Jaak kehaline kasvatus liivandi.jaak[at]ryg.edu.ee
Linamäe, Luule bioloogia linamae.luule[at]ryg.edu.ee
Lindre, Pille ajalugu, ühiskonnaõpetus, majandusõpetus lindre.pille[at]ryg.edu.ee
Lips, Aivar töö- ja tehnoloogiaõpetus lips.aivar[at]ryg.edu.ee
Lips, Maarika eesti keel ja kirjandus lips.maarika[at]ryg.edu.ee
Luik, Ester klassiõpetaja luik.ester[at]ryg.edu.ee
Maasikrand, Eve bioloogia, loodusõpetus maasikrand.eve[at]ryg.edu.ee
Meidla, Eha muusikaõp., kultuurilugu meidla.eha[at]ryg.edu.ee
Mitt, Madli üks ühele õpe  
Mockute Parmasto,     Aiste-Irta inglise keel parmasto.aiste[at]ryg.edu.ee
Mäekivi, Ülle eesti keel ja kirjandus maekivi.ulle[at]ryg.edu.ee
Nikopensius, Luule keemia nikopensius.luule[at]ryg.edu.ee
Pedai, Anely klassiõpetaja pedai.anely[at]ryg.edu.ee
Piil, Ülle muusikaõpetus (1.-4.kl) piil.ulle[at]ryg.edu.ee
Poom, Kaia klassiõpetaja poom.kaia[at]ryg.edu.ee
Priimägi, Kätlin õpiabi (1.-3.kl) priimagi.katlin[at]ryg.edu.ee
Pärnamets, Jaan matemaatika parnamets.jaan[at]ryg.edu.ee
Põder, Piia draamaõpetus  
Rõigas, Katrin matemaatika roigas.katrin[at]ryg.edu.ee
Saard, Allar usundiõpetus saard.allar[at]ryg.edu.ee
Sarapuu, Ingrid inglise keel sarapuu.ingrid[at]ryg.edu.ee
Šefer-Müller, Erika saksa keel, kehaline  kasvatus, loodusõpetus sefer.erika[at]ryg.edu.ee
Takk, Koidula eesti keel ja kirjandus takk.koidula[at]ryg.edu.ee
Tali, Mari-Liis kehaline kasvatus tali.mariliis[at]ryg.edu.ee
Talu, Katrin  käsitöö ja kodundus talu.katrin[at]ryg.edu.ee
Tamberg, Mari klassiõpetaja tamberg.mari[at]ryg.edu.ee
Tamm, Veera vene keel tamm.veera[at]ryg.edu.ee
Tehu, Helen inglise keel tehu.helen[at]ryg.edu.ee
Uustalu, Marge matemaatika uustalu.marge[at]ryg.edu.ee 
Veiler, Ingrid kunstiõpetus veiler.ingrid[at]ryg.edu.ee
Villard, Katrin inglise keel villard.katrin[at]ryg.edu.ee
Voorel, Reet matemaatika  voorel.reet[at]ryg.edu.ee
Üksar, Olga vene keel  uksar.olga[at]ryg.edu.ee