Menüü

Rapla Ühisgümnaasiumis toitlustab Baltic Restaurants Estonia AS

Baltic Restaurants Estonia AS on suurim toitlusteenust pakkuv ettevõte Eestis ning kuulub Baltic Restaurant Gruppi. Eestis alustasime tegevust 1993. aastal.

Eestis oleme tööandjaks üle 500 töötajale ja meie teenindada on üle Eesti 86 toitlustuskohta - üldhariduskoolid ja lasteaiad, ülikoolid, büroohooned, personalirestoranid.

Koolitoitlustusteenust pakume Daily kaubamärgi all.

Daily koolitoitlustuse pakutavad teenused

− hommikupuder

− koolilõuna

− koolieine

− tervislik koolipuhvet

Koolilõuna valmistamisel

− EI PAKU

− eeltöödeldud toorainet (nt sulfideeritud kartul jms) ning poolfabrikaattooteid

− viineri- ja vorstitoodetest valmistatud roogasi

− magustoiduks maiustusi, vaid kohapeal valmistatud magustoite

− joogiks veepõhiseid magustatud ega gaseeritud jooke

− EI KASUTA

− maitsetugevdajaid ja soola sisaldavaid maitseaineid

− valmistoidu pulbreid – nt. kastme-,puljongi-, pulbrid jne.

− vedelaid kontsentraate – supid, puljongid, kastmed. Puljongi valmistame naturaalsest toorainest.

Toiduraha maksmine

10.-12.klassi õpilased saavad talonge osta söökla puhvetist.

1.-9.klassile on koolilõuna tasuta.

koolilõuna maksumus 1.20

Pikapäeva toit 0.70

Pikapäeva toiduraha palume tasuda eelneva kuu 25. kuupäevaks.

Toiduraha saab tasuda arveldusarvele EE191010220197933229 SEB PANK Maksekorraldusel märkida saajaks Baltic Restaurants Estonia AS Selgituseks palun kindlasti märkida lapse ees- ja perekonnanimi, klass ja makstav periood.

Lapse puudumisel koolist palun teatada koolisöökla telefonil 53041719 enne kella 11 või e-posti aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.. Pikapäevarühmast puudumisega arvestatakse sel juhul samal päeval.

Pikapäevarühma toitlustamine (E-N) ettemaksu alusel. Enammakstud ettemaksu saab kasutada järgnevate kuude ettemaksuna.

Lisainfo:

Sirje Kiolein Daily koolisöökla juhataja