Olulised tähtajad kooli astumisel:

• 1.märtsist 30. aprillini toimub vormikohase taotluse esitamine Rapla Vallavalitsusele Viljandi mnt 17, Rapla või See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
  • Hiljemalt 20. maiks teavitab Rapla Vallavalitsus lapsevanemat õpilase elukohajärgsest koolist rahvastikuregistri järgsel aadressil või elektrooniliselt avalduses näidatud e-posti aadressil.
  • Hiljemalt 10. juuniks tuleb lapsevanemal koolile teatada, kas laps hakkab seal õppima või mitte. Kinnitamata koolikohad jäävad vabaks.
  • Alates 12. juunist saavad kõik soovijad esitada vabadele kohtadele taotlusi otse koolile.

Õpilase 1. klassi õppima asumiseks esitada kooli kantseleisse taotlus, mille saab eelnevalt täita elektrooniliselt kooli kodulehel olevale taotluse vormile või koolis kohapeal. Taotluste ja dokumentide esitamise aeg on 22. maist kuni 10. juunini tööpäeviti kella 9-16.

Taotlusele lisada järgmised dokumendid:

1. lapse isikut tõendav dokument (selle puudumisel sünnitunnistus või -tõend) või selle ametlikult kinnitatud ärakiri;
  2. lapse vanema isikut tõendav dokument või selle ametlikult kinnitatud ärakiri;
  3. ametlikult kinnitatud väljavõte lapse tervisekaardist selle olemasolul;
  4. koolivalmiduskaart selle olemasolul.

Kooli vastu võetud õpilaste nimekiri avaldatakse kooli veebilehel hiljemalt 12.juunil. Vabadele kohtadele täiendav taotluste vastuvõtt toimub 12.-28.juuni ja 14.-25.augustini tööpäeviti kella 9-16. Täiendavalt vastuvõetud õpilastega nimekiri avaldatakse kooli veebilehel 28.augustil.